Skip to content

Laserové řezací stroje

POPIS FUNKCÍ A VYUŽITÍ
  • Standardní laserové řezací stroje kovových slitin, oceli, hliníku a dalších materiálů s různou tloušťkou vstupního materiálu.
     

  • Inteligentní automatické pracoviště a CNC laserové systémy reprezentují vysokou efektivitu a rychlost s dokonale ostrou hranou řezu bez nutnosti dalšího opracování.
     

  • 3D řezání nepravidelných kovů s vysokou rychlostí a funkcí Backspace, díky které dochází k vyhýbání se zbytečným odpadním ztrátám při procesu řezání.
     

  • Laserové řezání trubek o různém průměru a tvaru. Obdélníkové, čtvercové, kulaté nebo speciální tvary nejsou žádným problémem s automatickým čištěním trysek nebo rozpoznáním okrajů a vypočítáním přesného úhlu pro otáčení a následného řezání.

Standardní laserové řezací stroje kovových slitin, oceli, hliníku a dalších materiálů s různou tloušťkou vstupního materiálu. 

Inteligentní automatické pracoviště a CNC laserové systémy reprezentují vysokou efektivitu a rychlost s dokonale ostrou hranou řezu bez nutnosti dalšího opracování. 

3D řezání nepravidelných kovů s vysokou rychlostí a funkcí Backspace, díky které dochází k vyhýbání se zbytečným odpadním ztrátám při procesu řezání. 

Laserové řezání trubek o různém průměru a tvaru. Obdélníkové, čtvercové, kulaté nebo speciální tvary nejsou žádným problémem s automatickým čištěním trysek nebo rozpoznáním okrajů a vypočítáním přesného úhlu pro otáčení a následného řezání.

Previous
Next

Vláknový laserový řezací stroj

Vláknový laserový řezací stroj pro řez trubek

Laserový řez pod úhlem

Vláknový laserový řezací stroj

Řezání 3D objektů

Řez trubek a jeklů

Chcete kompletní nabídku?

Rádi Vám zašleme katalog všech produktů a jejich funkcí.