Skip to content

O společnosti
HG TECH

Australsko-čínská společnosti HG TECH patří mezi dva největší výrobce laserových technologií na světě s roční produkcí více jak 1000 řezacích laserů a obratem více jak 1 miliardy USD. Po celém světě zaměstnává více jak 12.000 pracovníků a zaměstnanců distributorů. Ve svém čínském středisku vybudovala vlastní univerzitu zaměřenou na tyto moderní technologie. HG LASER se dále dělí na řadu dceřiných společností, jako například HGTech, která má více jak 50 let zkušeností s laserovou technologií a úzce spolupracuje s nadnárodními giganty, kterým záleží na dokonalosti, jako je například APPLE nebo SIEMENS.  Mezi další významné zákazníky a odběratelé moderních laserových technologií patří společnosti jako ARCELOR MITTAL, PSA, VW, BMW, GESTAMP, GONVARRI, HUAWEI, GREE, HAIER a celá řada dalších. Výrobní a vývojové závody jsou jak v Číně, tak i v Austrálii či USA.

Součástí společnosti HG TECH/HG FARLEY je i společnost RAYCUS, jakožto největší výrobce vláknových (fiber) laserových zdrojů na světě.

Vizualizace výrobny laserů HG TECH
Vnitřní prostory výroby laserů HG TECH

INFORMACE O LASEROVÉ TECHNOLOGII

Lasery společnosti HG TECH se používají k řezání, svařování a čištění s pomocí silných světelných pulzů. Řezací lasery používají intenzivní laserový paprsek k řezání materiálů jako kov, plast, dřevo a sklo. Svařovací lasery využívají laser k svařování materiálů, jako je kov a vytvoření pevných spojů. Čisticí lasery využívají laser k odstranění nečistot, jako je rzi, prach a nečistoty, z povrchů bez poškození. Tyto laserové technologie se používají v mnoha průmyslových odvětvích, jako je automobilový průmysl, elektronika a stavebnictví. Navíc existují i ruční čisticí lasery, které využívají laser k čištění povrchů bez nutnosti fyzického kontaktu.

Chcete kompletní nabídku?

Rádi Vám zašleme katalog všech produktů a jejich funkcí.